Strony

czwartek, 27 kwietnia 2017

Signature- Blooming Garden od Tetley;)

Wpis dodany przez Natalia


Witam, dziś przedstawie Wam , nowość od firmy Tetley herbatę zieloną senchę ekspresową z płatkami róży i kawałkami wiśni morello. Herbatkę te dostałam na prezent...i powiem ze był naprawdę trafiony;) Z tego co wiem, można ja dostać w hipermarkecie Carrefour.

                                

Już sam wygląd opakowania przyciąga uwagę;) Starannie dopracowana szata graficzna opakowania i porządnie wykonany kartonik, to dopiero początek.To co najważniejsze znajduje się w środku opakowania;)W pudełeczku znajdziemy 18 ładnie zapakowanych w przezroczyste kopertki, woreczków z herbatą. Przez materiałowy (nie wiem z czego dokładnie wykonany) woreczek widać liście herbaciane i kawałki płatków róży.Same kopertki robią wrażenie jedne z ładniejszych jakie widziałam;)Skład podany na opakowaniu: 
-sencha herbata zielona 94,5%
-naturalne aromaty
-patki róży 2%
-kawalki wiśni morello 1%

Aromat
Już po otwarciu opakowania ,czuć piękny wyrazisty zapach różany

Barwa
jasna , żółtawa , klarowna
 Smak
Herbaty zielonej senchy ,wystarczająco intensywny płatków róży, wiśni bardzo subtelnie wyczuwalny (zdominowany przez róże)


Podsumowując jestem bardzo zadowolona z tej herbatki ;)Z tej serii dostępnych jest jeszcze 5 innych wariantów smakowych;) Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Polecam spróbować ;)


 

1 komentarz: